![argy progr xrist ekdil 18](https://mail.silvercity.gr/images/FOTOS_C/fotos_2018/argy_progr_xrist_ekdil_18.png)
Δεκάδες εορταστικές εκδηλώσεις για την περίοδο των Χριστουγένων και της πρωτοχρονιάς πραγματοποιεί για μια ακόμη χρονιά ο Δ. Ελληνικού - Αργρούπολης για μικρούς και μεγάλους!
Η πόλη, το Ελληνικό και η Αργυρούπολη, φόρεσε τα γιορτινά της με τον φωτεινό εορταστικό της διάκοσμο, πιο όμορφο από ποτέ, να εντυπωσιάζει για μια ακόμη χρονιά.
ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ του ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ
![konst minima xrist ekdis 2018](https://mail.silvercity.gr/images/FOTOS_C/fotos_2018/konst_minima_xrist_ekdis_2018.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου